پشتیبانی از مشتری: info@idealgr.com 021-88068806
Persian (فارسی)

در یک سرویس بهداشتی در یک فضای کوچک بزرگ فکر کنید !

توسط | ارسال شده در سرویس بهداشتی | هنوز نظری نوشته نشده. | 1241 نمایش در این ارسال

در یک سرویس بهداشتی در یک فضای کوچک بزرگ فکر کنید !

 

درست کردن یک سرویس بهداشتی خوب به فضای زیادی نیاز ندارد ، اما همه اینها به ایده های خوب و محصولات خوب نیاز دارد . آدم های کمی هستند که این این واقعیت را می دانند و می توانند یک طراحی فضای کوچک را به یک تجربه عالی تبدیل کنند.

از نظر آماری میانگین یک فضای عادی در سرویس بهداشتی 4 متر مربع می باشد . در نگاه اول این طور به نظر می رسد که با یک اتاق کوچک و با شرایط سخت برای خلاقیت مواجه هستیم ، اما در نگاه دوم به این نتیجه می رسیم که این ارزیابی غلط است و طراحی یک فضای کوچک در سرویبس بهداشتی بسیار آسان تر از یک فضای بزرگ است .                                                                      

دلیل این امر بسیار آسان است . در یک فضای بزرگ شما فضای زیادی دارید که می بایست با چیز های مختلف آن را پر کنید و این خود یک سردرد است که چگونه بتوان با اکسریزهای مختلف بتوان آن فضا را پر کرد در حالی که در یک فضای کوچک می بایست روی نیازمندی های اصلی و کاربردهای آن تمرکز کرد و به این سوال ها پاسخ داد که چگونه می توان به طور منطقی از روشویی ، توالت ، حمام یا دوش استفاده کرد . در پاسخ دادن به این سوال ها معمولا هر چیزی به طور صحیح در جای خود قرار می گیرد . سرویس بهداشتی در درجه اول یک کارگاه است ، درست مثل آشپزخانه که در آن کارهای روزمره خود را انجام می دهیم همراه با زمانبندی های خاص خود ، اول و مهمتر این است که حمام باید دقیقا مثل آشپزخانه کاربردی باشد و عمل کند . علاوه بر این روش ها و و ترفند های متععدی در طراحی وجود دارد که می توانید فضای متفاوتی ایجاد کرد . این کار با انتخاب چینی آلات بهداشتی و لوازم داخل حمام با توجه به ابعاد سرویس شروع می شود که فضای سرویس را اشغال می کنند و آن را کوچکتر می کنند .

                              سرویس بهداشتی

عطر ها و شامپو ها و دیگر اقلام کوچک می توانند در کابینت ها یا کمدها جا بگیرند و می توانند در فضا ها صرفه جویی کنند ، آیینه هایی که روی کمدها قرار می گیرند نیز می توانند در همین ایده جا بگیرند ، همسان سازی و ادامه دادن رنگ و طرح کف به دیوار ها می تواند فضارا بزرگتر جلوه بدهد ، جلوگیری از شلوغ کردن محیط از لحاظ طرح و رنگ و مواد مختلف می تواند باعث ایجاد آرامش در فضای کوچکتر شود .

حمام کوچک با طراحی خوب می تواند جواهری در خانه شما باشد ، این مهم است که سرویس بهداشتی نباید یک فضای خسته کننده باشد و در تمام خستگی های شما یک خستگی دیگر اضافه شود . حالا با یک طراحی خوب استفاده از سرویس بهداشتی نیز برای شما یک تفریح جدید است .

رضا چاوشان – زمستان 1396

 جهت مشاهده محصولات به سايت ذيل مراجعه فرماييد:

 http://www.idealgr.com/

نظرات (0)

نظر بدهید

نام شما:


امتیاز: بد           خوب

کد را در کادر زیر وارد کنید.:
نظر شما: توجه داشته باشید: HTML ترجمه نمی شود!

تمام حقوق این سایت برای گروه صنعتی بازرگانی ایده آل محفوظ است .

شمارنده | آندیالند

کرکره برقی