پشتیبانی از مشتری: info@idealgr.com 021-88068806
Persian (فارسی)

فلاش تانک توکار چیست؟

توسط | 2 نظرات. | 5522 نمایش در این ارسال

پنهان ولی زیبا و کاربردی

در این دوران، دیگر داشتن یک توالت با فلاش تانک معمولی یا فرنگی مخزن دار، لوله های روکار و ... نگهداری از یک گذشته غیر جذاب است.

اگر در همین لحظه در فکر ایجاد تغیرات یا بازسازی حمام و سرویس بهداشتی قدیمی خود هستید، حتماً به استفاده از فلاش تانک های توکار نیز جدی تر فکر کنید که این تنها به دلیل امکان طراحی آزادانه نیست و می تواند برای شما مزایای بزرگ بیشتری داشته باشد.

حالا من میخواهم به شما بخشی از مزایا و نوآوری های خلاقانه فلاش تانک های توکار را معرفی کنم.

مخزن توکار یا فلاش تانک توکار چیست؟

به نظر من، از نام گذاشته شده برای این محصول پیداست که مخزن توکار در حالت عادی در محیط قابل رویت نیست که در این صورت یا در داخل دیوار جاسازی شده است یا در یک باکس (جعبه ی شیشه ای یا از مواد مقاوم در برابر آب دیگر) قرار دارد.

به طور کلی از فلاش تانک توکار تنها قسمت فرمان فلاش که در ایران کلید گفته می شود. (در برندهای مختلف به آن کلید، دکمه فلاش، اکتیویتور، فلاش پلیت، ... گفته می شود) به همراه سنگ توالت فرنگی یا توالت زمینی دیده می شود.

در ضمن به این نکته نیز اشاره کنم که کلیدهای فلاش تانک ها امروز در طرح های مختلف با مواد مختلف مثل پلاستیک سفید، آبکاری مات و کروم، شیشه ای، استیل، آلومینیوم، ... یا ترکیب هایی از آنها به جهت همراهی هر چه بیشتر با طراحی داخلی سرویس بهداشتی شما ساخته می شوند و در بازار قابل عرضه هستند. مخزن های استاندارد مورد استفاده جهت توالت فرنگی وال هنگ (توالت فرنگی که روی دیوار نصب می شود) باید قابلیت تحمل بیش از 400 کیلوگرم وزن را در مدت 30 دقیقه پس از نصب و بهره برداری داشته باشد، در ضمن باید قابلیت تعمیر و نگهداری بسیار آسان و راحت را نیز به عنوان یکی از مؤلفه های مهم داشته باشد که جهت این کار می بایست از طریق دریچه پشت کلید فلاش تانک به راحتی عمل کرد.

مزایای فلاش تانک های توکار

در ابتدا مجدداً به این نکته اشاره کنم که استفاده از فلاش تانک های توکار یک راه حل بسیار خلاقانه و نوآورانه به حساب می آید، اما در عین حال مزایای دیگری نیز وجود دارد:

  • فضای بیشتر

با توجه به اینکه این مخزن در داخل دیوار نصب شده است، قسمتی از فضای حمام یا سرویس را که همیشه توسط مخزن یا فرنگی معمولی اشغال شده بود، آزاد می شود که هم این فضا بسیار گران است و در ضمن   می تواند به شما امکان چیدمان راحتی در فضای موجود را در کف ارائه کند.

  • ترکیبی از هنر، فن آوری و دوام

طراحی زیبا در کنار استفاده از تکنولوژی های بالا در ساخت قطعات داخلی جهت استفاده طولانی بدون خرابی با تست های فراوان همراه با 5 تا 15 سال گارانتی.

  • طراحی آزادانه

آرشیتکت ها، طراحان داخلی یا صاحبان پروژه ها یا واحدهای مسکونی و تجاری می توانند به سادگی از انبوهی از طرح های مختلف کلید فلاش تانک یا سنگ های توالت وال هنگ با توجه به سلیقه، بودجه و همچنین طراحی های انجام شده دست به انتخابی آزادانه بزنند.

  • بسیار بهداشتی و همچنین آسان تمیز شونده

استفاده از این تیپ محصولات به شما امکان نظافت سریع و با کیفیت اهدا می کند، به سادگی می توانید کف حمام یا سرویس بهداشتی را بشویید بدون هیچ نگرانی

  • صرفه جویی در مصرف آب و محافظت از محیط زیست

سیستم های فلاش تانک های توکار به دلیل کیفیت بالا و همچنین طراحی مخصوص جهت تخلیه 5/4-3 لیتر و 6-9 لیتر به جهت تخلیه بیشتر می تواند به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و در نهایت محافظت بیشتر از محیط زیست کمک خواهند کرد.

  • تنظیم ارتفاع

یکی از بزرگترین مزیت های فلاش تانک های توکار به جهت استفاده در توالت فرنگی وال هنگ امکان تنظیم ارتفاع در زمان نصب محصول با توجه به نیاز هر شخص می باشد تا بتواند بیشترین راحتی در استفاده را ایجاد کند که این در توالت های زمینی امکان پذیر نیست.

  • کاهش صدا و نویز در ساختمان

به دلیل اینکه مخزن در داخل دیوار نصب می شود به صورت به سزایی در کاهش صدای پر شدن و تخلیه تاثیرگذار است و در صورت نصب این محصول در سرویس بهداشتی داخل اتاق خواب، صدای ایجاد شده مزاحم کسی که در اتاق خواب است نخواهد شد.

  • قدرت تحمل وزن بی نظیر

استراکچر ویژه فلاش تانک وال هنگ توکار می تواند 400 کیلوگرم وزن را در حالتی که سنگ توالت فرنگی بر روی دیوار آویزان است را به سادگی تحمل کند و حتی برای تمامی افراد سنگین وزن بدون هیچ نگرانی، مناسب است.

  • ظاهری چشم نواز و مدرن و تمیز

شکی نیست که استفاده از مخرن توکار به شما تمیزی بیشتر اهدا خواهد کرد در عین حال مدرن تر و کارآمد تر خواهد بود و به نظر من دیگر راهی برای عدم انتخاب در مقایسه با سیستم های سنتی قدیمی نخواهد گذاشت به اضافه اینکه حالا می توانید یک ظاهر یکپارچه پوشیده شده از کاشی مورد دلخواهشان را برای سرویس در نظر بگیرید.

تهیه و تدوین:

http://asilkala.com

رضا چاوشان/ اسفند 1394 

 

نظرات (2)

نظر بدهید

نام شما:


امتیاز: بد           خوب

کد را در کادر زیر وارد کنید.:
نظر شما: توجه داشته باشید: HTML ترجمه نمی شود!

تمام حقوق این سایت برای گروه صنعتی بازرگانی ایده آل محفوظ است .

شمارنده | آندیالند

کرکره برقی