پشتیبانی از مشتری: info@idealgr.com 021-88068806
Persian (فارسی)

10 نکته طلايي در انتخاب فلاش تانک توکار

توسط | ارسال شده در پیوندهای روزانه | هنوز نظری نوشته نشده. | 918 نمایش در این ارسال

تیتر

 

1 - قدمت برند و کارخانه تولید کننده

1

این مبحث از آنجا اهمیت پیدا می کند که اگر کارخانه ای تا به امروز سالهای متمادی موفقیت های گسترده ای کسب کرده است وتوانسته سالیانی با ارتقاء محصول وپشتیبانی از محصولات گذشته با نام نیک پشت سر بگذارد در آینده نیز می تواند پاسخگوی خدمات ونیاز شما به گارانتی وتعمیرات باشد. این بدان معناست که این محصول در سال های ابتدایی احتمالا بدون مشکل به سرویس خواهد پرداخت وشما زمانی به گارانتی یا قطعه نیاز پیدا خواهید کرد که چند سال از زمان خرید شما گذشته است. در این زمان خواهد بود که معمولا شرکت های بزرگ و قدیمی تر و یا خود شرکت را می توان پیدا کرد و یا حداقل قطعات یدکی محصولشان را در بازار پیدا کرد. از این رو شاید انتخاب برند از مهمترین شاخصه های مورد نیاز جهت بررسی در خرید فلاش تانک توکار باشد.

پیشنهاد می گردد از فروشنده بخواهیم فیلم کارخانه یا حداقل وب سایت اصلی تولید کننده را معرفی کند یا برای شما به نمایش بگذارد.در صورتی که فیلم را مشاهده نمودید وفروشنده به شما اعلام کرده بود که کارخانه در اروپا است حتما چشم بادامی های داخل فیلم نظر شما را جلب می کند، زیرا در اروپا کارگران و مدیران کارخانه ها عموما اهل همان کشور هستند.

در ضمن اگر برندی واقعی باشد حتما در سایت اصلی شرکت یا کارخانه جزئیات کاملی از محصول ،قطعات ومراحل تولید وجود خواهد داشت.

 

 

2 -  گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر

2

اینکه چه محصولی را چه شرکتی ارائه می کند یا وارد می کند شاید از خود برند نیز مهم تر باشد ،در اکثر موارد یک وارد کننده یا توزیع کننده بی کیفیت حتما می تواند برند خوبی را نیز از بین ببرد، پس ، پیش از خرید درباره گارانتی دهنده و خدمات آن شرکت تحقیق کنید بهترین پیشنهاد این است که پیش از خرید ،از فروشنده تلفن خدمات پس از فروش شرکت را بگیرید وضمن تماس تلفنی یا مراجعه حضوری از کیفیت خدمات آنها اطلاع حاصل کنید .

 

 

3 - بررسی کیفیت محصول

 

برای بررسی این بخش شاید بهترین راه حل وقابل اعتماد ترین آنها داشتن گواهینامه های کیفیت و بازرسی استاندارد محصول، استانداردهای معتبر اروپایی از قبیل CE   ، KIWA  ، DFGW  ، NF ، Water mark ، ...... می باشد، قطعا اگر شرکتی استانداردهای فوق را برای محصول دریافت کرده باشد بزرگترین آزمایشگاه های دنیا ، کیفیت محصول را مطابق با استانداردهای جهانی بررسی کرده اند و از این بابت خیال شما راحت می باشد.

 

 

4 - از فروشنده معتبر بخرید

4

بی شک فروشندگان با سابقه ، باتجربه ومسلط به کیفیت وخدمات یک محصول می باشند وبه دلیل اینکه برایشان  اعتبار کسب و کارشان اهمیت دارد به شما یک محصول بی کیفیت معرفی نخواهند کرد.

 

 

5 - تنوع کلید و راه انداز

5

آنچه مصرف کننده از یک فلاش تانک توکار می بیند، تنها کلید و راه انداز آن می باشد. کیفیت، رنگ، طراحی، دوام، مواد ساخته شده آن یکی از مهمترین موارد در انتخاب محصول می باشد. در این قسمت پس از بررسی سایر موارد مورد نیاز از آرشیتکت وطراح پروژه خود کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. استفاده از سنسور، شیشه ، استیل، مواد نانو ضد لک، رنگ های چرمی خاص می تواند انتخاب های جذابی برای این محصول باشند.

 

 

6 - کیفیت ظاهری قطعات

6

هرچند که شما ممکن است یک کارشناس حرفه ای نباشید ،اما براساس تجربه ،کیفیت قطعات پلاستیکی را می توانید ارزیابی کنید. این بررسی راجع به اینکه قطعات کاربردی از مواد درجه یک ساخته شده باشد از رنگ و ظاهر قطعات پیداست، همچنین کیفیت در جوشکاری قطعات فلزی محل های اتصال، روش های جوش، پایه ها و..... را می توان با چشم بررسی کرد.

 

 

7 - سایز وابعاد محصول

7

ساختمان های مختلف براساس اسکلت فلزی یا بتونی، فضاهای داخلی، نوع دیوارهای جداکننده، ابعاد سرویس، نوع لوله کشی فاضلاب و ....... دارای نیازهای مختلفی هستند. همچنین نحوه نصب محصول در هر پروژه ممکن است با پروژه دیگر تفاوت داشته باشد، در این حالت از فروشنده بخواهید تا به محل شما کارشناس ارسال کند یا مشخصات فنی محصول را به طور دقیق در اختیارشما قرار دهد. 

 

 

8 - تعمیر و نگهداری

8

بدون شک یکی از چیزهایی که در آینده شما به آن نیاز خواهید داشت ، خدمات پس از فروش است، اما آیا اگر محصولی با کمترین پیچیدگی در سرویس امکان بازدید یا رفع نقص های کوچک را به شما بدهد از محصولی که با پیچیدگی نصب می شود بهتر نیست ؟ یا به فیلم های تعمیر مراجعه کنید یا از فروشنده بخواهید مراحل تعمیر را به شما نشان دهند.

 

 

9 - ریفرنس های نصب

9

به این موضوع توجه کنید که پروژه های بزرگ با داشتن ده ها مهندس ناظر، مشاور، پیمانکار و کارفرمایان سخت گیر عمدتا پیش، و بیش از شما کیفیت محصولی را که خریداری می کنند را بررسی کرده وبرایشان اهمیت این امر بسیار مهم است. با اندکی تحقیق راجع به محل های نصب شده محصول، مدت زمان بهره برداری و رضایت پروژه ها می توانید بهترین خرید را انجام دهید.

 

 

10 - قیمت

10

بدون شک یکی از مهمترین مؤلفه های انتخاب محصول، قیمت تمام شده می باشد، در فلاش تانک توکار در نظر داشته باشید که نتیجه نهایی و قیمت نهایی به 4 آیتم ارتباط پیدا می کند:

الف- قیمت تانک ومتعلقات داخل دیوار       ب- قیمت کلید         پ- هزینه نصب         ت- فرنگی بهداشتی که بعد از کاشی کاری نصب می شود.

 

 

 

مؤلف: مهندس رضا چاوشان

پاییز 1397

نظرات (0)

نظر بدهید

نام شما:


امتیاز: بد           خوب

کد را در کادر زیر وارد کنید.:
نظر شما: توجه داشته باشید: HTML ترجمه نمی شود!

تمام حقوق این سایت برای گروه صنعتی بازرگانی ایده آل محفوظ است .

شمارنده | آندیالند

کرکره برقی